Menu
Która Dieta Działa

Która Dieta Działa

Każdego roku nowa, „rewolucyjna” dieta zdobywa nagłówki gazet, twierdząc, że jest w stanie pomóc nam schudnąć i poczuć się zdrowszymi. Nie ma magicznego sposobu, aby schudnąć. Najzdrowszym, najbezpieczniejszym i ostatecznie najłatwiejszym sposobem, aby schudnąć i zachować szczupłą sylwetkę, jest zbilansowana dieta zawierająca błonnik – przy jednoczesnej redukcji słodkich i tłustych potraw.

Podczas gdy niektóre są oparte na zdrowych zasadach żywieniowych, inne mają niedobór pewnych składników odżywczych i nie są zbilansowane. Przyjrzyjmy się niektórym z nich.

Dieta Atkinsa

To dieta niskowęglowodanowa i wysokobiałkowa, bogata w tłuszcze, tłuszcze nasycone i cholesterol. Możesz spodziewać się utraty do 3,6 kg w pierwszym tygodniu, ale to głównie będzie woda. Gdy znowu zaczniesz normalnie jeść, waga wróci i zwykle odzyskasz ją z całą mocą! Ta dieta może być niebezpieczna dla każdego, kto cierpi na chorobę nerek.

Dieta BBC

Rozsądna dieta, która powoduje spalanie tłuszczu i cukru oraz spożywanie więcej błonnika i ćwiczeń. Wytyczne obejmują, jak dokonywać najzdrowszych wyborów w planie trzech posiłków dziennie.

Dieta Beverly Hills

Niskokaloryczna dieta, która w dużej mierze opiera się na egzotycznych owocach, takich jak ananas, papaja i mango, spożywana w określonej kolejności w określone dni. Niedobór wielu składników odżywczych, w tym białka.

Dieta bioder i ud

Ta niskotłuszczowa dieta dostarcza od 1000 do 1500 kalorii dziennie. Zabronione produkty spożywcze i opcje dodatkowe. Zaleca się, aby dietetycy włączali pokarmy z niektórych grup i przyjmowali suplementy multiwitaminowe podczas diety.

Dieta pudełkowa

Na rynku istnieje szeroki wybór cateringów dietetycznych oferujące różne warianty diet. Każda z nich posiada zdrowe i wysokiej jakości produkty, które pozytywnie wpłyną na Twoją sylwetkę oraz codzienne samopoczucie. Dostępne są one w każdym mieście np. https://www.dietering.com/miasto/bielsko-biala/ Serdecznie zachęcamy do przetestowania i wyboru odpowiedniego wariantu kalorycznego.

Dieta planu F

Pierwsza książka, która ukazała się wychwalając zalety produktów bogatych w błonnik podczas diety. Oparta na 1000-1500 kalorii dziennie dieta F-plan jest niskotłuszczowa i dobrze zbilansowana pod względem odżywczym. Ale każdy, kto nie jest przyzwyczajony do diety bogatej w błonnik, może doświadczyć nadmiernych wzdęć.

Dieta grejpfrutowa lub majonezowa

Ta dieta składa się z nieograniczonej ilości mięsa, ryb i jajek, o ile do każdego posiłku spożywa się pół grejpfruta lub trochę grejpfruta. Dieta twierdzi, że grejpfrut „spala tłuszcz” – co jest nieprawdą. Dieta jest potencjalnie niezrównoważona i zawiera dużo tłuszczów nasyconych i cholesterolu.

Tak więc, mamy bardzo szeroki zakres wyboru diet. Jeśli nie jesteś pewien jaką wybrać – skorzystaj z konsultacji z dietetykiem.

Więcej na https://lepszaforma.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

  • Polecane

    NO CONTENT

  • Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved VipMajster.pl 2024