Menu
akcesoria samochodowe

TOP-3 akcesoriów dla utrzymania czystości w Twoim samochodzie

Każdy kierowca stara się utrzymywać czystość i schludny wygląd swojego samochodu. A to może zająć dużo czasu i wysiłku — regularne czyszczenie przy pomocy chemii samochodowej, renowacja lakieru, sprzątanie od śmieci itd. Ale są rzeczy, które mogą znacznie uprościć to zadanie. Właśnie to są specjalne akcesoria samochodowe.

W tym artykule przyjrzyjmy się TOP-3 akcesoriów samochodowych z katalogu Sklepu Autobrat (https://www.autobrat.pl/interer-i-eksterer/), one pomogą Tobie maksymalnie chronić swój samochód przed zabrudzeniem i różnymi uszkodzeniami, które mogą powstać podczas jego codziennej eksploatacji.

Dywaniki samochodowe

Zadaniem dywaników samochodowych jest chronienie podłogi przed wpływem piasku, zabrudzeniami i śmieciem, które trafiają do salonu na butach pasażerów i kierowcy. Dzięki nim można nie tylko uniknąć zabrudzeń w salonie, ale i także zapobiec powstaniu korozji w częściach metalowych podłogi.

Oprócz tego, przy pomocy dywaników samochodowych upraszcza się proces sprzątania wnętrza samochodowego. Wystarczy tylko to, że  je dostaniecie, wytrząśniecie i zmyjecie za pomocą wody bieżącej.

Pokrowce na fotele

Bez względu na to, na ile starannie dbasz o swój samochód, niezwykle trudno jest uniknąć uszkodzeń i zanieczyszczeń foteli. Do zużycia tapicerki przywodzi co najmniej codzienny kontakt z dżinsami, zamkami błyskawicznymi i innymi elementami garderoby.

Ale chronić oryginalną tapicerkę można za pomocą pokrowców na siedzenia samochodowe. Je można łatwo naciągnąć na fotel i w razie zapotrzebowania one łatwo się zdejmują do czyszczenia.

Nakładki na karoserię

Karoseria będąca zewnętrzną częścią auta jest poddana największej ilości wpływów zewnętrznych – wilgoci, różnym zanieczyszczeniom, kamykom, brudu, piasku itd. I żeby zminimalizować prawdopodobieństwo jej uszkodzenia, można skorzystać ze specjalnych akcesoriów samochodowych, do których należą:

 • Błotniki. Są częściami, które są montowane na nadkolach samochodu w celu ich chronienia przed uderzeniami i wilgocią mogącymi doprowadzić do korozji.
 • Deflektory. Pozwalają przekierować przepływ powietrza podczas jazdy w ten sposób, żeby różny brud nie uderzał w karoserię i nie wlatywał do salonu. Deflektory mogą być zamontowane na masce, szybach, szyberdachu i dachu.
 • Nakładki ochronne. Do nich należą nakładki, które są instalowane na krawędzi bagażnika, progi, drzwi itd. One chronią części karoserii przed wpływami mechanicznymi.

akcesoria samochodowe

Dlaczego opłaca się kupować akcesoria samochodowe w Sklepie Autobrat?

Sklep Autobrat (https://www.autobrat.pl/) specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów samochodowych i części zamiennych. On oferuje swoim Klientom tylko jakościowe towary. Spośród wielu ofert na rynku specjaliści sklepu wybierają te produkty, które charakteryzuje optymalne stosunek ceny co do jakości.

Oprócz tego, jeśli zwracacie się do Autobrat, otrzymujecie następujące walory:

 • Operatywną dostawę towarów do jakiegokolwiek punktu w Polsce;
 • Długotrwałą gwarancję na wszystkie prezentowane produkty;
 • Pomoc w doborze akcesoriów samochodowych;
 • Szeroki asortyment produktów do samochodów różnych marek i modeli;
 • Kompetentni managerowie.

W celu otrzymania bardziej szczegółowej informacji o warunkach współpracy lub prezentowanych produktów, zadzwoń pod numer: +48 795-640-079.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

 • Polecane

  NO CONTENT

 • Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved VipMajster.pl 2022