Menu
Hurtownia hydrauliczna Proterm – miejsce chętnie wybierane przez instalatorów!

Hurtownia hydrauliczna Proterm – miejsce chętnie wybierane przez instalatorów!

Firma PROTERM od 16 lat jest wiodącym przedsiębiorstwem w naszym regionie zajmującym się świadczeniem usług dotyczących szeroko rozumianych zakresów techniki grzewczej i sanitarnej.

Podstawowym kierunkiem działań firmy jest kompleksowa obsługa zarówno inwestycji, firm i zakładów instalacyjnych, przedsiębiorstw ciepłowniczych i komunalnych, jak i klientów indywidualnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat hurtowni hydraulicznej Proterm – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Czym wyróżnia się hurtownia hydrauliczna Proterm?

Hurtownia hydrauliczna Proterm powstała po to, by w sposób kompleksowy zająć się obsługą klienta, czyli w profesjonalny sposób umożliwić mu zakupy artykułów i urządzeń jak i przybliżyć możliwości doradztwa i indywidualnej obsługi, z których mógłby skorzystać.

Tym zadaniem w firmie PROTERM zajmuje się fachowa kadra pracowników o bardzo dobrej orientacji w branży ciepłowniczej i sanitarnej, która dzięki dużemu zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu doskonaleniu podejmuje nawet najtrudniejsze wyzwania, aby spełnić oczekiwania klientów. Sprzedaż internetowa prowadzona przez hurtownia hydrauliczną Proterm, to przejrzystość w poszukiwaniach interesujących Państwa produktów, gwarancja aktualności cennika, bezpośredni kontakt z osobą obsługującą jak i szybka realizacja zamówienia, której zawsze towarzyszy ustalenie niezbędnych informacji dodatkowych, takich jak najdogodniejsze płatności, transport czy możliwość skorzystania z usług fachowych ekip hydraulicznych czy montażowych.

hurtownia dla instalatorów

Asortyment hurtowni hydraulicznej Proterm

Bardzo wiele artykułów z bogatej listy produktów widocznych na ekranie komputera znajduje się w naszym magazynie więc ich dostępność jest natychmiastowa. Kiedy dodamy do tego, że hurtownia hydrauliczna Proterm jest przedstawicielem wielu znanych w branży marek, jak np. Danfoss, Viessmann itp., to automatycznie otwiera się nowe pole dostępności urządzeń, części zamiennych i wyposażenia dodatkowego, których adresatem są bezpośredni wykonawcy i instalatorzy, a więc ludzie na co dzień miejący styczność z hydrauliką, ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją czy ciepłownictwem.

Sklep instalacyjny PROTERM jest na stronach Internetu bardzo dobrze pozycjonowany, tak więc potencjalni klienci nie powinni mieć problemu z jego odnalezieniem. Szata graficzna jest czytelna oraz intuicyjnie poukładana, tak by osoba niekoniecznie zorientowana w branży mogła odszukać interesujący ją produkt. Zakładki obejmują zarówno wszystkie produkty dostępne w naszej bazie jak i poprzez podział na podgrupy systematyzują branże według przydatności do zastosowania w konkretnej branży.

Hurtownia hydrauliczna Proterm – oferta

Hurtownia hydrauliczna Proterm oferuje bardzo szeroki zakres sprzedaży: od armatury wodnej i gazowej, kompleksowego wyposażenia łazienek, poprzez bardzo szeroko rozumiane ciepłownictwo, skomplikowane urządzenia grzewcze, węzły cieplne, rury, izolację systemów rur, pompy, grzejniki z całkowitym oprzyrządowaniem, sterowniki, systemy mocowań po dedykowaną chemię, inhibitory korozji, glikole, farby, piany, silikony. Lista produktów znajdujących się w sprzedaży jest znacznie dłuższa i bardzo szczegółowo opisana czego nie da się przedstawić w jednym artykule.

Warto śledzić i często odwiedzać stronę hurtownia hydraulicznej Proterm gdyż bardzo często pojawiają się na niej tzw. okazje zakupowe jak wyprzedaże, ceny promocyjne, niższe ceny za zestawy produktów czy przeprowadzane przez zespół obsługujący sprzedaż internetową akcje promocyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

  • Polecane

    NO CONTENT

  • Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved VipMajster.pl 2023