Menu
rusztowanie aluminiowe

Rusztowanie jezdne

Nowoczesne rusztowanie jezdne to konstrukcja ułatwiająca wykonywanie prac budowlanych, elewacyjnych, a także renowacji fasad. Wyróżnia się ona zastosowaniem do jej produkcji starannie dobranych materiałów, co stanowi gwarancję jej wysokiej jakości.

Trwałe i łatwe do montażu oraz demontażu rusztowanie jezdne to konstrukcja, która może być wykonana z lekkiego aluminium lub też innych materiałów, odpornych na promieniowanie UV, opady atmosferyczne, a także korodowanie. W naszym asortymencie znaleźć można rusztowanie jezdne aluminiowe. Posiada ono kilka podestów roboczych, wykonanych ze stali lub drewna, które można bez problemu połączyć z pozostałymi elementami konstrukcji. Proponowane przez nas rusztowanie to sprzęt ułatwiający pracę na wysokościach, prowadzone, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Rusztowanie jezdne – konstrukcja łatwa do montażu

Solidnie wykonane aluminiowe rusztowanie jezdne to konstrukcja, która może być łatwo transportowana w dowolnie wybrane miejsce. Posiada ona stalowy stabilizator jezdny, zapewniający jej bezpieczne rozstawienie. Wysokość rolek jezdnych jest regulowana, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, nawet na bardzo nierównym bądź podmokłym podłożu. Proponowane przez nasz sklep internetowy rusztowanie aluminiowe montażowe posiada wszystkie wymagane atesty w tym TUV i GS, a także nośność maksymalną wynoszącą do 250 kg na metr kwadratowy. To konstrukcja spełniająca normy EN 1004, akredytowane przez wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej.

Jakie zalety posiada aluminiowe rusztowanie jezdne?

Atestowane i certyfikowane rusztowanie montażowe to konstrukcja z pomostem, którą można łatwo zaczepiać w odległości 25 cm, na szczeblach rozmieszczonych pomiędzy stężeniami ukośnymi. Eliminuje to pracochłonne czynności związane z przebudową, jak również demontażem i ponownym montażem wybranego modelu rusztowania. Proponowana przez nas konstrukcja jest dostarczana w zestawach o wysokości roboczej powyżej 7,40 m. Posiada ona solidne podpory, co eliminuje ryzyko jej nagłego przewrócenia się pod wpływem intensywnych podmuchów wiatru. Aluminiowe rusztowanie jezdne, które można łatwo zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, posiada szerokie podesty z klapą, ułatwiającą swobodne przemieszczanie się pracowników budowlanych i remontowych, jak również transport materiałów potrzebnych do odnawiania fasad czy też do naprawy elewacji.

Wysokiej jakości rusztowanie jezdne aluminiowe to konstrukcja łatwa do montażu i demontażu. Jej mała waga umożliwia ustawienie wszystkich jej elementów, nawet na niestabilnym podłożu, pozbawionym wylewki cementowej lub betonowej.

Jedna odpowiedź do “Rusztowanie jezdne”

  1. Anonim pisze:

    Ceny rusztowań z kosmosu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

  • Polecane

    NO CONTENT

  • Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved VipMajster.pl 2023